1920 yılında el dokumacılığı ve Doğu illerinde halıcılık sektörüne giriş yapan Belya Halı ailesi kendisine dürüstlüğü amaç edinerek iç ve dış pazarı geliştirmek için profesyonelce çalışıp hem geleneksel hem de yaratıcı tasarımlarla pazarını geliştirerek istikrarlı büyümeyi yakalayıp halı dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi takip eden firma yöneticilerimiz 2004 yılında yeni teknolojik ekipmana geçiş yapmıştır. Bir asırlık tecrübesiyle sekttörde ciddi bir saygınlığa ulaşan Belya Halı Group ailesinin bu günlere ulaşmasında profesyonellerin deneyimi ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun izlediği güçlü idari ve mali yöntem anlayışıdır.

Sipariş vermek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz:

Telefon: Müşteri ekipleri, siparişleriniz ve istekleriniz için her zaman hizmetinizdedir. Siparişleriniz hakkında daha fazla bilgi almak veya özel tasarım halılar için danışmanlık almak için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon: +90 501 008 17 77

WhatsApp: Teknolojinin sağladığı kolaylıklardan biri olan WhatsApp üzerinden de sipariş verebilirsin. Uzman kadro, size uygun halı seçenekleri konusunda size rehberlik etmek ve siparişinizi tamamlamanızda size yardımcı olmak için hazır bekliyor.

E-posta: Siparişlerinizi veya taleplerinizi bize e-posta yoluyla iletebilirsiniz. Taleplerinize en kısa sürede cevap vermek ve özet bilgi sağlamak için buradayız.

E-posta: iletisim@belyahali.com

E-posta: belyahalicilik@gmail.com

Sosyal Medya: Sosyal medya platformları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel mesaj yoluyla siparişlerinizi iletebilir veya ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Size yardımcı olmaktan ve mekanlarınızda doğru halıyı görmekten mutluluk duyarız.

Siz de mekanlarınızı güzelleştirmek için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz.

Sevgiler, Belya Oriental Carpet